Część pierwsza...

Hej.!

     Już w domu.. wcześniej niż zwykle. Bardzo mnie to cieszy^^ 
     Dziś w szkole było takie pierwsze zakończenie roku. Wszystko dla tego, żeby w czwartek nie stać trzy godziny na zakończeniu w filharmonii. Dzisiaj było takie rozdanie nagród , jakiś Quiz itp. Między innymi ja również dostałam nagrodę. Za 100% frekwencje w ciągu tych wszystkich trzech lat! Dostałam książkę. Ma 466 stron. Zapowiada się czytanie na całe wakacje ;-) 
     Oprócz tego zakończenia w szkole było również potyczki ucznia roku. Nie wiem, jak to się oficjalnie nazywało.. być może tak, jak napisałam ;-) I kto je wygrał..? Oczywiście nasza Marta. ! :D Scenkę, którą dziewczyny przygotowały na prawdę bardzo fajnie się oglądało. Nie spodziewałam się tego po nich. Dały rade, a Marta zasłużyła na wygranie potyczek^^
Oto ta nagroda, którą dostałam za frekwencję:
You May Also Like

6 komentarze

 1. Gratuluję! Ja czekam na swoją nagrodą do piątku. XD

  ReplyDelete
 2. 100% frekwencji za 3 lata?! wow :) brawo ^^
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. a ja to żadnej książki nie dostałam, a też miałam 100% frekwencję, bo nigdy nie byłam na wagarach. raz była taka sytuacja na biologii w gimnazjim że byłam sama i pani kazała mi tylko podlac kwiatki i poszłam do domu ;-)

  pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. gratulację.

  W odpowiedzi o współpracę to częściej zdarza się współpraca jednorazowa, ale są też takie co dostaję częściej kosmetyki. Ja nic za to nie płacę, muszę tylko zrecenzować kosmetyki :)

  ReplyDelete
 5. w gimnazjum też raz dostałam książkę za 100% frekwencji ;D

  ReplyDelete