Hej Wszystkim?
Jak tam pierwszy dzień w szkole?? U mnie super. Nic prawie nie było na lekcjach. Przypominaliśmy sobie tylko PSO. Jak ktoś nie wie, to chodzi o Przedmiotowy System Oceniania. Na przerwach zdążyłam z Weroniką i Magda wykocić parę osób. Było super. Na historii robiłyśmy sobie zdjęcia:

To moja przyjaciółka Weronika. Jak widać też nie chciało jej się nic na historii...

  

A to ja i i moja druga przyjaciółka Magda. Nie mogłam jej namówić na te zdjęcie. Ale udało się. Ja to ta po prawej, jak by co.. ;-)

Mam jeszcze kilka fajnych fotek, ale dziewczyny nie pozwoliły mi ich opublikować. A szkoda..

Przyszedł wrzesień, a wraz z wrześniem winobranie, a z winobraniem wesołe miasteczko, które co roku odwiedza Zieloną Górę. Jest masa atrakcji. Już dziś można było zaobserwować, jak rozkładali przeróżne karuzele. Magda powiedziała, że pójdzie na jedną z nich razem z Werką. Tylko czekam na to. Nagram je a filmik zobaczycie tutaj. Obiecuję. Ja niestety nie będę się tak fajnie bawiła, bo mój portfel ma w sobie jedynie 40 zł, a ja zbieram na aparat.

Przyszłam ze szkoły, zjadłam obiad i odrobiłam lekcję. Teraz pisze bloga, a na zestaw nie mam czasu, więc niestety dziś sobie go odpuszczę. Na dziś to tyle. Jutro będą też zdjęcia.


Przypominam tylko, że do jutra jest konkurs. Jutro kończy się termin. Zdjęcia z wakacji wysyłajcie mi do jutra na pocztę


grabowska97@wp.pl


You May Also Like

3 komentarze

 1. Super blog! Bardzo mi się podoba ;)

  ReplyDelete
 2. pierwszy dzien w szkole nawet spoko:)

  ReplyDelete
 3. pazurki u ciebie można malować ? ;>
  u mnie w szkole z dnia na dzień coraz gorzej .. no po prostu masakra ! -.-

  zapraszam do siebie , nowa notatka ;d
  milosctokluczdoszczescia.blogspot.com

  ReplyDelete