Zwyciężczyni konkursu - Paulina Klimek ;-)

Hej.!

     Tak szybko wspomnę, że ten post jest wybranym postem przez Paulinę Klimek. I to ona napisała tego posta ;-)


Cześć Kochani !
Witam Was serdecznie. Nazywam się Paulina. Mam 15 lat. Piszę z blogu http://pohika.blogspot.com/. Znalazłam się na stronie Miśki, ponieważ wygrałam organizowany przez nią konkurs z czego byłam i jestem bardzo szczęśliwa. Szczerze mówiąc  nie mam szczęścia do wygranej. Moją przygodę z blogiem rozpoczęłam  7 lipca 2013 roku. Dzięki moim kochanym czytelnikom dalej jestem na bloggerze, to oni mnie zawsze wspierali i podtrzymywali na duchu . Początkowo  (jak każdy pewnie) miałam wątpliwości czy poradzę sobie, bałam się, że nie dam rady z pisaniem postów. Na szczęście udało mi się, a teraz tworzenie ich jest dla mnie czymś niesamowitym. Czuję się wspaniale, ponieważ blogowanie jest moją odskocznią od życia codziennego. Kocham to co robię i nie przestanę w tym trwać. Pozdrawiam wszystkich i całym sercem zapraszam na mojego bloga.
Teraz chciałabym zaprezentować Wam jeden z moich postów.

     Przyjaźń to takie piękne słowo, jednak nie wszyscy wiedzą jakie jest jego znaczenie. Bo przecież nie raz tzw. "przyjaciółka" za plecami obgadywała, oczerniała, wyzywała cię. Ile razy kłóciłyście się lub obrażałyście? Czy to można nazwać przyjaźnią? A pamiętasz jak na początku waszej znajomości obiecywałyście sobie, że nigdy, ale to nigdy się nie opuścicie, że nikomu nie zdradzicie powierzonych sobie tajemnic?  Myślałaś, że w życiu trafiła Ci się właśnie "ta" osoba, że nic nie zdoła zniszczyć tego co zbudowałyście.
Wiele razy spotykamy na naszej drodze ludzi, którzy są fałszywi, źli i okrutni względem nas. Sprawiają drugiej osobie wiele przykrości, bólu oraz smutku. Czy nie uważasz takie zachowanie za złe? Jesteśmy tylko istotami wędrującymi po pełnym niebezpieczeństw świecie. Mamy swoje uczucia i jestem pewna, że każdy z nas posiada choć odrobinę dobra.
     Miałam już wiele tzw. "przyjaciółek", które na początku były dobre, miłe, pomocne po prostu idealne. Czy rzeczywiście takie były? Otóż NIE ! Jedna mnie okradła, druga spoliczkowała, trzecia obrażała a jeszcze inna cały czas okłamywała. Czasami zastanawiam się dlaczego tacy ludzie istnieją... Czy świat nie byłby lepszy bez takich osób? No, ale cóż tak już jest i nikt tego nie zmieni. Wiem, że istnieją na świecie prawdziwe przyjaciółki i wiem, że na pewno któraś z Was ją ma. Opiekujcie się nimi i kochajcie je tak jak one Was. Bo mieć taką osobę to skarb. Uwierzcie mi, że wiem co mówię, a jeżeli nie macie kogoś takiego to nie martwcie się kiedyś na pewno znajdziecie. Dla mnie największymi przyjaciółkami, którym mogę powiedzieć wszystko jest Mama i Babcia. One mnie zrozumieją i wysłuchają. Wiem, że nigdy mnie nie zdradzą oraz nie wyśmieją. Oczywiście mam swoją Best Friend w szkole i w niektórych sprawach też mogę jej ufać. Jednak po wielu zaznanych przeze mnie przykrościach nie mogę wierzyć jakiejkolwiek koleżance tak bardzo jak mojej rodzinie.
     Mam nadzieję, że Wy jak i również ja nie trafimy na fałszywe znajomości. Uważajcie na siebie i zastanówcie się 10 razy zanim komukolwiek zaufacie.
Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, że przynajmniej część z Was przeczytała to co wyprodukowałam. Hehe :)
A Wy macie prawdziwe przyjaciółki, którym ufacie bezgranicznie ?

    


To był właśnie post, który napisała Paulina Klimek. I jeszcze raz serdecznie gratuluję wygranej. Paulinę można znaleźć pod tym linkiem:  http://pohika.blogspot.com/


You May Also Like

9 komentarze

 1. Gratuluję :3 Paulina ma ładny design

  Jeśli będziesz miała czas, wpadnij na mojego bloga ;)
  palyna-paulina.blogspot.be

  ReplyDelete
 2. Post bardzo fajny, zaraz wpadnę na jej bloga :)
  Czekam na nowe posty od Ciebie :*

  www.tanecznedusze.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. bardzo ciekawy post :)
  i gratuluję wygranej :)

  ReplyDelete
 4. Świetny post! Śliczna jesteś! :)
  Gratuluję wygranej ^^
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  ReplyDelete